W sobotę, 20 czerwca 2026 r., w Klubie Wytwórnia przy ul. Łąkowej odbyło się doroczne Walne Zebranie Spółdzielni Mieszkaniowej Śródmieście podsumowujące działalność za rok 2025.
Walne przyjęło i zatwierdziło uchwałą sprawozdania z działalności Zarządu, Rady Nadzorczej oraz Finansowe. W wyniku przeprowadzonych głosowań przedstawiciele Zarządu oraz Rada Nadzorcza uzyskały absolutorium.
Było to zarazem zebranie, na którym dokonała się zmiana części osób zasiadających w Radzie Nadzorczej. Zgodnie z obowiązującymi przepisami szeregi rady opuścili: Jadwiga Medwadowska, Bożena Karolewska, Dariusz Trocha, Krzysztof Mrozek, Tomasz Bathelt i Łukasz Małkiewicz.
Obecnie rada Nadzorcza składa się z następujących przedstawicieli członków Spółdzielni: Magdalena Kaczmarek, Dagmara Kowalska, Karolina Kuźma, Joanna Stępowska, Radosław Bania, Małgorzta Zörndlein, Krzysztof Hałagan, Adam Kacprzycki, Marcel Kapuściński, Dominik Marchewka, Marcin Steczek, Wojciech Szczypiński.
Na wtorek, 23.czerwca 2026 r., zaplanowane jest pierwsze, inauguracyjne posiedzenie rady, podczas którego ukonstytuuje się jej prezydium oraz komisje robocze. Z chwilą przekazania wyników zebrania poinformujemy Państwa o nowym kształcie Rady Nadzorczej.
Przybyłym na Walne Zebranie serdecznie dziękujemy za poświęcony czas i obecność w posiedzeniu.
Zarząd Spółdzielni
Wojciech Leszczyński – Prezes Zarządu
Mirosław Michalski – Członek Zarządu



